piątek,

(320. dzień roku)

Piątek, XXXII Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie rocznicy poświęcenia Rzymskich bazylik świętych apostołów Piotra i Pawła albo wspomnienie św. Małgorzaty Szkockiej albo wspomnienie św. Gertrudy, dziewicy

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

Parafia p.w. Bożego Ciała w Nowych Skalmierzycach

PONIEDZIAŁEK  12.11.2018 R.  ŚW. JOZEFATA

+ LIDIĘ POLOWCZYK od brata Stanisława z rodziną

18:00

+ LUCYNĘ SZWEJKOWSKĄ W 15 R. ŚM.

WTOREK 13.11.2018 R. PIERWSZYCH POLSKICH MĘCZENNIKÓW

+ STANISŁAWĘ, OJCA STEFANA I BRATA STEFANA LIBRIĆ, + TERESĘ I WŁADYSŁAWA GRAJCARÓW, STANISŁAWĘ, WŁADYSŁAWA GRABARKIEWICZ I ROMANA GRABARKIEWICZA, + KAZIMIERZA BUKOWSKIEGO od uczestników pogrzebu i zakładu pogrzebowego, + STEFANIĘ WASIAK od grzegorza i kamilii rynowieckich, od michała i dominiki rynowieckich, od jarosława i aleksandry rynowieckich, od piotra i sylwii napieralskich, + CZESŁAWA JANIAKA od teresy i jerzego kowalskich, rodz. stasiaków, od rodz. kwiecień i pływaczyków, od stanisławy balakowicz, + KAZIMIERZA MATYJASZCZYKA od szwagra andrzeja z żoną i córki katarzyny z rodziną, od janiny grobelnej, od zakładu pogrzebowego czech- mar.

18:00

+ EDWARDA I HELENĘ KOWALCZYK, + STANISŁAWA ORŁOWSKIEGO, + URSZULĘ KŁOBUSIŃSKĄ W 13 R. ŚM., + BOGUSŁAWA WALKOWIAKA od bernadety walczak, od danki palinkiewicz oraz od pracowników przedsiębiorstwa komunalnego, +STANISŁAWA W 4 R. ŚM. i KAZIMIERĘ BARTCZAKÓW oraz ZM. Z RODZINY KUBIAKÓW I CZECHOWSKICH, + STANISŁAWĘ WOLARZ W 2 R. ŚM.  I ELŻBIETĘ PUCHOWICZ, + JANUSZA WACHOWIAKA od anny boguś, waldemara suchorzewskiego, aleksandra suchorzewskiego, jerzego suchorzewskiego, henryka suchorzewskiego z rodzinami, + JANINĘ I STANISŁAWA IGNASIAKÓW I ZM. Z RODZINY, + MARIANNĘ SZUKALSKĄ od wnuka marcina ługowskiego z żoną i dziećmi, + PIOTRA GRZELAKA od zbigniewa z rodz. z n. skalmierzyc i rodz. spaleniaków, + WŁADYSŁAWĘ i BRONISŁAWA WALCZAKÓW, STANISŁAWĘ i WŁADYSŁAWA STEMPNIKÓW, WOJCIECHA SZKUDLARKA

ŚRODA  14.11.2018 R.

10:00

+  PAWŁA IDŹKOWSKIEGO od haliny mieleszak, od marii i stanisława borusiaków oraz darii i marcina malinowskich, od jolanty i sławomira kubiaków, + BOGUSŁAWA WALKOWIAKA od macieja jędraszka, od rafała stasiaka, od natali i macieja owczarek, od rodziny tokarów,
 + LESZKA KACZMARKA od agnieszki i karola sotkiewicz oraz od jadwigi i wiesława cieślewicz, + DOROTĘ MATYSIK od zofii jurga z synami z ostrowa wlkp., + JÓZEFA SOBCZAKA, JANA I PELAGIĘ KUCHARSKICH, STANISŁAWA i STEFANA SOBCZAKÓW, + JANUSZA WACHOWIAKA od rodz. kubiaków i danielaków, od zakładu pogrzebowego czech- mar, + JÓZEFA ŁUCZAKA W 3 R. ŚM., HENRYKA ŁUCZAKA W 26 R. ŚM.

18:00

+ LECHOSŁAWA GRZEGORKA od uczestników pogrzebu, + JERZEGO LEŚNEGO od jadwigi wojtkowskiej i lidii szczepaniak oraz od rodziny królów, + STEFANIĘ WASIAK od koleżanek izy, ani i doroty, od natalii budka, od marii schroeter, od sąsiadów gaweł i krzywik, + JANINĘ OLEJNICZAK od rodz. wrześniewskich, od rodz. kurzawskich z ireną kaźmierczak, + ROMANA KRZESIŃSKIEGO W 14 R. ŚM., + CZESŁAWA JANIAKA od anny balakowicz, od lidii szczepaniak, od kazimiery i bernarda kucharskich i rodz. wdowczyków, + KAZIMIERZA MATYJASZCZYKA od kuzynki janki z mężem, od czesławy hyla z beatą i radosławem matyjaszczyk, od kazimierza sipki, + ANNĘ RÓŻAŃSKĄ od rodz. jaworskich z n. skalmierzyc, rodz. kosterów z mącznik, lewickich z kalisza, od tomasza różańskiego, + WŁADYSŁAWĘ SZYMCZAK W 1 R. ŚM.

CZWARTEK  15.11.2018 R.

+ JANINĘ MAJCHRZAK od liderów i współpracowników syna rafała z firmy com 40

18:00

1) + TADEUSZA DOLNEGO od syna andrzeja z rodziną oraz od wnuków natalii, karoliny
              i mariusza

2) +MARIANA MACIEJEWSKIEGO od córki ani z mężem

PIĄTEK  16.11.2018 R.

8:00

+ TERESĘ BAUER W 2 R. ŚM.

18:00

+ EUGENIUSZA PLUTĘ od jolanty i jana siwaków, sylwi wojtczak, andrzeja siwaka, henryka siwaka, stefana i beaty z ostrowa, małgorzaty stasiak, heleny korczak, od rodz. korczaków i kwiasowskich

SOBOTA  17.11.2018 R. ŚW.  ELŻBIETY WĘGIERSKIEJ

8:00